Güçlü Güvenlik Duvarı

YÜKSEK GÜVENLİK DENEYİMİ

Tüm güvenlik servisleri açık halde, şifreliği bir trafiği tararken bile en yüksek performansı !

WatchGuard Firebox, BT güvenlik uzmanlarını bütçe, boyut veya karmaşıklıktan bağımsız olarak her kuruluş için uygun, geniş çapta konuşlandırılabilir, kurumsal düzeyde güvenlik ve tehdit görünürlük araçlarıyla ağlarından sorumlu tutan kapsamlı bir gelişmiş ağ güvenliği platformudur.

TABLETOP FIREBOX

Yüksek performanslı, tam güvenlikli masaüstü cihazlar.

RACKMOUNT FIREBOX

Güçlü güvenlik, esnek yüksek bağlantı noktası yoğunluğu

layout styles

Her Yerde Tam Güvenlik !

Değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için isteğe bağlı bağlantı noktası genişletme modüllerine sahip özelleştirilebilir, yüksek performanslı bir masaüstü güvenlik duvarı.

Günümüzde işletmeler hızlı, güvenilir ve güvenli İnternet bağlantısına bağımlıdır, ancak ihtiyaçları değiştikçe gelişmek bir yana, ayak uydurabilecek ağ güvenliği çözümleri bulmakta zorlanmaktadır. Firebox T80, piyasadaki en yüksek performanslı masaüstü cihazlarından biridir ve entegre fiber bağlantı için isteğe bağlı bağlantı noktası genişletme modülleri sunar, böylece bağlantı ihtiyaçlarınız değiştikçe uyum sağlayabilirsiniz.

Şifrelenmiş Trafikte Büyümeye Ayak Uydurun

Firebox M470, M570 ve M670 güvenlik duvarları, bant genişliği hızlarındaki, şifreli trafikteki, video kullanımındaki ve bağlantı hızlarındaki patlayıcı artış karşısında ağları etkili ve uygun maliyetli bir şekilde güvenli hale getirmek için mücadele eden orta ölçekli ve dağıtılmış kuruluşlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Intel'in en yeni nesil işlemcileri üzerine inşa edilmiş bir işletim sistemi ile M470, M570 ve M670, performansta bir darboğaza neden olmadan güvenlik tarama motorlarını paralel olarak çalıştırmak için ihtiyaç duydukları tüm güce sahiptir - yine de "boşluk" bırakarak güvenlik eğilimleri geliştikçe geleceğin motorlarını ekleyin.

style switcher