Firebox M470, M570 ve M670

Şifrelenmiş Trafikte Büyüme Hızını Koruyun

Firebox M470, M570 ve M670 güvenlik duvarları, bant genişliği hızlarındaki, şifreli trafikteki, video kullanımındaki ve bağlantı hızlarındaki patlayıcı artış karşısında ağları etkili ve uygun maliyetli bir şekilde güvenli hale getirmek için mücadele eden orta ölçekli ve dağıtılmış kuruluşlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Intel'in en yeni nesil işlemcileri üzerine inşa edilmiş bir işletim sistemi ile M470, M570 ve M670, performansta bir darboğaza neden olmadan güvenlik tarama motorlarını paralel olarak çalıştırmak için ihtiyaç duydukları tüm güce sahiptir - yine de "boşluk" bırakarak güvenlik eğilimleri geliştikçe geleceğin motorlarını ekleyin.

t40serisi

Ağınızda Ne Olduğunu Daima Bilin


WatchGuard, ağ görünürlüğünün önemini anlıyor ve müşterilerin zararlı etkinlikleri büyük sorunlara dönüşmeden önce tespit etmelerine yardımcı olan sektör lideri çözümler sunmaya devam ediyor. WatchGuard Dimension ile, doğrudan etkileşimli, gerçek zamanlı izlemeden anında düzeltici veya teşhis eylemleri gerçekleştirmek için önemli ağ etkinliklerini tam olarak belirleyebilirsiniz. PCI ve HIPAA dahil 100'den fazla gösterge panosu ve raporla birlikte tüm günlük kaydı ve raporlama işlevleri de satın alma işlemine dahildir.

Toplam Koruma


Her ağın casus yazılımlara, virüslere, kötü amaçlı uygulamalara, veri sızıntısına, botnet'lere ve daha fazlasına karşı koruma sağlamak için eksiksiz bir tarama motoru cephaneliğine ihtiyacı vardır. WatchGuard'ın ödüllü ağ güvenliği platformu, bugün yalnızca piyasadaki en eksiksiz birleşik güvenlik kontrolleri paketini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fidye yazılımı ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere yeni ve gelişen ağ tehditlerine yönelik çözümler sunan ilk kişi olmayı tutarlı bir şekilde gerçekleştirdik.

Birçok Cihazı Kolayca Dağıtın ve Yönetin


Dağıtılmış kuruluşlar, özellikle birden çok konumda politika oluşturmayı, yönetmeyi ve uygulamayı destekleyen sezgisel araçları takdir edeceklerdir. WatchGuard'ın el değmeden RapidDeploy özelliği ile uzak cihazları yapılandırmak için yerinde ağ yöneticilerinin bulunmasından kaçının. RapidDeploy, BT'nin yeni cihazları uzak konumlara göndermesini ve şablonlu yapılandırmaları otomatik olarak indirmesini sağlayarak ağ güvenliğinin ilk yapılandırmasında ve dağıtımında zamandan ve kaynaktan tasarruf sağlar.

Neden M470, M570 veya M670 !

Ağ gereksinimleri arttıkça daha fazla esneklik için modüler bağlantı noktası seçenekleriyle büyüyen orta ölçekli işletmeleri destekler. 850 kullanıcıya kadar ideal.

Yüksek kullanılabilirlik, maksimum çalışma süresi sağlar. Bir aktif / pasif yüksek kullanılabilirlik çifti için iki M470, M570 veya M670 satın alın ve ikinci cihazın maliyetinden% 50 indirim kazanın.

Tam Total Security Services çalışırken 34 Gbps'ye kadar güvenlik duvarı aktarımı ve 5,4 Gbps'ye varan aktarım hızı ile olağanüstü performans.

Ağınızı hızla genişletmek için sürükle ve bırak VPN oluşturma ve RapidDeploy teknolojisi gibi yenilikçi özelliklerden yararlanın.

İsteğe bağlı 8x1 Gb fiber, 4x10 Gb fiber ve 8x1 Gb bakır genişletme modülleri.

Karşılaştırın

Kullanım Alanı
Önerilen Kullanıcı Sayısı
Firewall
AV
IPS
UTM
VPN
1 Gig Bağlantı Noktası
M470
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
450
19,6 Gb / sn
3,5 Gb / sn
5,7 Gb / sn
3,1 Gb / sn
5,2 Gb / sn
8x GbE, 1x Modül
İsteğe Bağlı: 8x1 Gb fiber, 4x10 Gb fiber, 8x1 Gb bakır
M570
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
600
26,6 Gb / sn
5,4 Gb / sn
8 Gb / sn
4,4 Gb / sn
5,8 Gb / sn
8x GbE, 1x Modül
İsteğe Bağlı: 8x1 Gb fiber, 4x10 Gb fiber, 8x1 Gb bakır
M670
Kurumsal Veri Merkezleri ve Dağıtık Şirketler
850
34 Gb / sn
6,2 Gb / sn
10,4 Gb / sn
5,4 Gb / sn
7,6 Gb / sn
8x GbE, 1x Modül
İsteğe Bağlı: 8x1 Gb fiber, 4x10 Gb fiber, 8x1 Gb bakır

Daha Fazla Kaynak ve Döküman

WatchGuard Firebox M470, M570 ve M670 hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki dökümanlardan faydalanabilirsiniz.