WatchGuard Firebox T80

Ağınızla birlikte gelişen yüksek performanslı güvenlik

Değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için isteğe bağlı bağlantı noktası genişletme modüllerine sahip özelleştirilebilir, yüksek performanslı bir masaüstü güvenlik duvarı.

Günümüzde işletmeler hızlı, güvenilir ve güvenli İnternet bağlantısına bağımlıdır, ancak ihtiyaçları değiştikçe gelişmek bir yana, ayak uydurabilecek ağ güvenliği çözümleri bulmakta zorlanmaktadır. Firebox T80, piyasadaki en yüksek performanslı masaüstü cihazlardan biridir ve entegre fiber bağlantı için isteğe bağlı bağlantı noktası genişletme modülleri sunar, böylece bağlantı ihtiyaçlarınız değiştikçe uyum sağlayabilirsiniz.

t40serisi
1.32
0
0
0

İhtiyacınız Olan Her Yerde Tam Güvenlik


Firebox T80, genişletilmiş ağınız genelinde politikayı yönetmek ve uygulamak için güçlü bir araç sunar ve daha sıkı güvenlik için küçük ve orta ölçekli ortamlara tam UTM koruması getirmenize olanak tanır. Total Security Suite için tam destek sağlayan WatchGuard T80, küçük konumlarınızı Bulut sandboxing, AI destekli kötü amaçlı yazılımdan koruma, tehdit korelasyonu ve DNS filtreleme gibi gelişmiş güvenlik hizmetleriyle korumanızı mümkün kılar.

Zero-Touch Uzaktan Dağıtım


Firebox T80 ile ekibinizi bir cihaza ihtiyaç duyulan her yere göndermekten kurtulabilirsiniz. Bulut tabanlı RapidDeploy teknolojimiz, Firebox yapılandırma verilerini Bulutta oluşturmanıza ve depolamanıza ve bir cihazı doğrudan hedefine göndermenize olanak tanır. Cihaz geldiğinde, kullanıcının yalnızca onu takması gerekir - RapidDeploy, önceden belirlenmiş yapılandırmanızı otomatik olarak indirir ve uygular. Evdeki kullanıcılar için mükemmel!

Entegre Ethernet Üzerinden Güç (PoE +)


Firebox T80 cihazları, WatchGuard'dan Bulut tarafından yönetilen bir kablosuz erişim noktası veya üçüncü taraf bir güvenlik kamerası gibi çevresel bir cihaza güç sağlamak için özel bir Ethernet Üzerinden Güç (PoE +) bağlantı noktası içerir ve ağlarınızın erişimini çalıştırmak zorunda kalmadan genişletmenize olanak tanır uzak cihazlara pahalı AC gücü.

Güvenli SD-WAN Çok Kolay


Günümüzde işletmeler, ağ performansını optimize etmek ve ihtiyaçlar değiştikçe maliyetleri düşürmek için değişen koşullara uyum sağlayabilen ağ çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Dahili SD-WAN ile Firebox T80, güvenliği korurken pahalı MPLS veya 4G / LTE kullanımını azaltmayı ve ağ esnekliğini artırmayı kolaylaştırır.

Fireboxunuzu İsteğe Bağlı Bağlantı Noktası Genişletme Modülleri ile Özelleştirin


Firebox T80, doğrudan cihazdan entegre fiber bağlantı için bağlantı noktası yapılandırmanızı genişletme modülleri ile özelleştirme seçeneği sunan bir bağlantı noktası genişletme yuvasına sahiptir. İsteğe bağlı 1 Gb SFP veya 10 Gb SFP + genişletme modülleri mevcuttur.

Tereddüt Etmeyin, Otomatikleştirin


Oldukça otomatikleştirilmiş bir platform olan Firebox T80, zaman kısıtlı BT ekipleri için mükemmeldir. WatchGuard'ın benzersiz Otomasyon Çekirdeği, temel kaynaklara güvenli kullanıcı erişimi sağlar, gelişmiş tehditlerin ağınıza girmesini engeller, uç noktaları kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutar ve BT ekibinizden minimum etkileşim gerektirirken ağ performansını optimize eder

Neden Firebox T80 !

Günümüzde işletmelerin iş akışının aksamaması için hızlı ve güvenli internet bağlantısı bir mecburiyet.İşletmeler ihtiyaçları ve kapasiteleri değiştikçe bu değişime ayak uydurabilecek performanslı ağ güvenliği çözümleri bulmakta zorlanıyorlar. Firebox T80, marketteki en yüksek performanslı UTM çözümlerinden birini, gelişmiş siber güvenlik fonksiyonlarıyla birlikte sunuyor.

Yapay zeka destekli kötü amaçlı yazılımdan koruma, tehdit korelasyonu ve DNS filtreleme gibi gelişmiş güvenlik hizmetleriyle korumanızı mümkün kılar.

Bulut tabanlı RapidDeploy teknolojimiz, Firebox yapılandırma verilerini Bulutta oluşturmanıza ve depolamanıza ve bir cihazı doğrudan hedefine göndermenize olanak tanır.

WatchGuard'dan Bulut tarafından yönetilen bir kablosuz erişim noktası veya üçüncü taraf bir güvenlik kamerası gibi çevresel bir cihaza güç sağlamak için özel bir Ethernet Üzerinden Güç (PoE +) bağlantı noktası bulunur.

Firebox T80, doğrudan cihazdan entegre fiber bağlantı için bağlantı noktası yapılandırmanızı genişletme modülleri ile özelleştirme seçeneği sunan bir bağlantı noktası genişletme yuvasına sahiptir.

Karşılaştırın

Kullanım Alanı
Kullanıcı Sayısı
Firewall
AV
IPS
UTM
VPN
1 Gig Bağlantı Noktası
PoE Bağlantı Noktası
T20
Ev ve Ofisler
5
1,7 Gb / sn
328 Mb / sn
271 Mb / sn
154 Mb / sn
485 Mb / sn
5
Yok
T40
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
20
3,4 Gb / sn
586 Mb / sn
510 Mb / sn
300 Mb / sn
880 Mb / sn
5
1
T80
Orta Ölçekli İşletme ve Dağıtılmış İşletme
50
4,7 Gb / sn
1,15 Gb / sn
909 Mb / sn
631 Mb / sn
1,4 Gb / sn
8
2

Daha Fazla Kaynak ve Döküman

WatchGuard Firebox T80 hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki dökümanlardan faydalanabilirsiniz.