Firebox M270 ve M370

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Kurumsal Düzeyde Güvenlik

Küçük şirketler genellikle daha az korunduğu ve zorla girmesi daha kolay olduğu için, küçük işletmeler siber saldırılar için yeni büyük hedef haline geldi. Firebox M270 ve M370 güvenlik duvarları, her türden küçük işletmeyi, daha büyük kuruluşları hedefleyenlerden daha az sert olmayan saldırılara karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır.

Firebox M270 ve M370 Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) çözümleri, tüm güvenlik katmanlarının açık olduğu rakip ürünlerden 3 kata kadar daha hızlı ve yüzde 94'e kadar daha hızlı HTTPS denetimi gerçekleştirerek işletmelerin performans için ağ güvenliğinden asla ödün vermemesini sağlar.

* Miercom Labs performans testi raporlarını okuyun;

t40serisi

Gelişen Tehditlerin Önüne Geçin


M270 ve M370, WatchGuard'ın ödüllü Firebox güvenlik platformunun bir parçasıdır. Platform, bugün piyasadaki en eksiksiz birleşik güvenlik kontrolleri paketini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar ve fidye yazılımları da dahil olmak üzere yeni ve gelişen ağ tehditlerine yönelik çözümler sunan ilk şirket oldu. Benzersiz ürün mimarimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, URL filtreleme ve izinsiz girişi önlemeden uygulama kontrolüne ve fidye yazılımı önlemeye kadar, birden çok tek noktalı çözümlerin maliyeti ve karmaşıklığı eksi sınıfının en iyisi güvenlik hizmetlerinden yararlanmasını sağlar.

Ağınızda Ne Olduğunu Daima Bilin


WatchGuard Dimension aracılığıyla etkileşimli, gerçek zamanlı izleme ve raporlama - hiçbir ek ücret alınmadan dahildir - ağ güvenliği etkinliğine eşi görülmemiş bir görünüm sağlar, böylece anında önleyici veya düzeltici eylemler gerçekleştirebilirsiniz. PCI ve HIPAA uyumluluğu raporları da dahil olmak üzere 100'den fazla rapor ve gösterge tablosu standart olarak gelir; bu, uyumluluk gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz verilere tek tıklamayla erişebileceğiniz anlamına gelir.

Hızlı ve Basit Dağıtım


KOBİ'lerin genellikle daha küçük, daha az teknik personeli vardır ve bu da ağ genişletmeyi zorlaştırabilir. WatchGuard Firebox cihazlarıyla standart olarak gelen güçlü, bulut tabanlı bir dağıtım ve yapılandırma aracı olan RapidDeploy ile tek yapmanız gereken, cihazı uzaktaki bir sitede çalıştırmak ve İnternete bağlamak. Cihaz "evi arar" ve doğru yapılandırma dosyalarını buluttan indirir. Aynen böyle.

Yönetimi Kolay


Önceden küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için çok karmaşık olduğu düşünülen gelişmiş ağ güvenliği teknolojilerini sunmak, WatchGuard'ın DNA'sındadır. Bu kurumsal sınıf teknolojileri alıp yönetmelerini ve dağıtımını kolaylaştırıyoruz. Sonuç mu? Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, tek bölmeli camdan merkezi bir konsoldan yönetilebilen, kurumsal düzeyde güvenlik sağlayan tek bir çözümü vardır.

Neden M270 veya M370 !

En yeni nesil Freescale çok çekirdekli işlemciler, performans darboğazlarına neden olmadan tüm güvenlik tarama motorlarını paralel olarak çalıştırma gücü sağlar.

8 Gigabit Ethernet bağlantı noktası, yüksek hızlı LAN omurga altyapılarını ve gigabit WAN bağlantılarını destekler.

8 Gbps'ye kadar güvenlik duvarı aktarım hızı. İsteğe bağlı güvenlik hizmetlerini açın ve yine de 820 Mbps'ye varan iş hacmini görün.

WatchGuard'ın sürükle ve bırak Branch Office VPN kurulumundan daha kolay hiçbir şey olamaz - üç tıklama ve uzak ofisiniz bağlanır.

Karşılaştırın

Kullanım Alanı
Önerilen Kullanıcı Sayısı
Firewall
AV
IPS
UTM
VPN
1 Gig Bağlantı Noktası
270
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
60
4,9 Gb / sn
2,1 Gb / sn
2,3 Gb / sn
1,6 Gb / sn
1,6 Gb / sn
8
370
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
150
8 Gb / sn
3 Gb / sn
4,8 Gb / sn
2,6 Gb / sn
4,6 Gb / sn
8

Daha Fazla Kaynak ve Döküman

WatchGuard Firebox M270 ve M370 hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki dökümanlardan faydalanabilirsiniz.