Endüstri 4.0 devrimi ile üretim tesisleri ve işletmeler yapısal anlamda değişiyor.

Üretkenlik, iş güvenliği ve maliyet başlıkları tekrar tanımlanırken yeni nesil siber güvenlik ihtiyaçları doğuyor. AVRESTOR Next Generation Firewall kolay yapılandırılabilir ve katmanlı güvenlik yapısıyla değişen çağa ayak uydurmanıza olanak sağlıyor.

The Most Customizable Template

AVRESTOR UTM Serisi ile bilgi güvenliğinizi koruma altına alın. AVRESTOR UTM serisi ile ufak, orta ve üst ölçek siber güvenlik ürünü ihtiyaçlarınızı, bilişim güvenliği profesyonelliğimiz ile birleştirip size çözüm sunmamıza izin verin.

Neden  AVRESTORGüvenlik Duvarı

Bilişim Güvenliğiniz

Hiçbir işletme siber saldırı kurbanı olmaktan uzak değil. Dışarıda birileri açık olan portlardan ağına sızıp işletme verilerinizi ele geçirmek, dosyalarınızı şifrelemek ve bu şifrelemenin açılması karşılığında fidye talep etmek için bekliyor.

Ağ Yönetimi

Ağınızı en iyi şekilde yönetmek, kullanıcılarınızı ilgisiz gördüğünüz ya da yasaklı olan içeriklerden uzak tutmak, içerik filtreleme, url filtreleme, sosyal paylaşım sitelerini engelleme, zaman bazlı internet kısıtlama gibi özellikleri kullanabilmek için.

URL Filtreleme

Web içeriğinin filtrelenmesi. Firewall üzerinden kategori bazlı dağılımlar oluşturarak, ağınızdaki kullanıcıların internet kullanımlarını denetleyebilirsiniz. Ofis ortamlarında sosyal medya ve haber sitelerinin yasaklanması gibi kullanımları olabilir.

BTK 5651 Loglama

İnternet erişiminiz iş ya da hizmet amaçlı olarak başkaları tarafından kullanılıyorsa kullanıcıların yasaklı sayfalara erişimlerinin engellenmesi, diğer erişimlerinin log ve kayıt bilgilerinin tutulması zorunludur, bu kayıtlar BTK'nın zaman ve tarih mühürü ile damgalanıp saklanmak zorundadır.

Hotspot Güvenliği

Hotspot UTM tarafında şunu ifade eder, cihaz üzerinden internete erişim sağlayacak kullanıcının öncesinde kendini tanımlaması/doğrulaması . Otel, cafe gibi ortamlarda internete bağlanırken girdiğiniz kullanıcı adı- tc kimlik numarası yada ticketınız buna örnek gösterilebilir.

Multi Wan / Load Balancing

Ağınızdaki trafiği optimum şekilde yönetmenizi sağlar. Load balancing ile birden fazla dış hattı birleştirip aralarında bağlantı bazlı internet çıkış algoritması kurarak internet kullanımında oluşacak dar boğazlardan kurtulabilir ve kaynak kullanımınızı yönetebilirsiniz.

AVRESTOR NG 415

AVRESTOR NG 415 modeli, ufak işletmeler için tasarlanmış, ileri nesil koruma modüllerini içinde barındıran ve siber tehditler için kapsamlı bir koruma sağlayan bir güvenlik duvarıdır. AVRESTOR UTM kurulum sihirbazıyla güvenlik duvarınızı 5 basit adımda devreye alıp siber tehditlerden korunabilirsiniz. Yasal zorunluluk olan 5651 log kayıt özelliği/yazılımı AVRESTOR NG serisi tüm cihazlar ile birlikte ücretsiz olarak gelmektedir.

AVRESTOR NG 450

AVRESTOR NG 450 modeli ufak-orta ölçekli işletmeler için gereken iş sürekliliğini, ağ optimizasyonunu ve siber güvenlik ihtiyaçlarını eksiksiz ve tek bir paket çözüm olarak sağlar. AVRESTOR NG 450 modeliyle işletmenizin tüm ağ hareketlerini takip edip, raporlayabilirsiniz. Sıradan Güvenlik Duvarlarıyla sahip olamayacağınız ağ ve internet kullanım raporları AVRESTOR UTM serisiyle edinebilirsiniz. Yasal zorunluluk olan 5651 log kayıt özelliği/yazılımı AVRESTOR NG serisi tüm cihazlar ile birlikte ücretsiz olarak gelmektedir.

AVRESTOR NG 4100

AVRESTOR NG 4100 modeli orta-üst kapasitede çalışan işletmeler için gereken tüm güvenlik servislerini tek bir kutuda ve kolay kullanım imkanıyla sunar. KVKK veri güvenliği tedbirleri gereği ihtiyaç duyulan siber tehdit algılama ve engelleme protoklleri ürün içeriğinde hazır halde gelir. AVRESTOR UTM ile ağınızı Ramsonware ve bilinen Zararlı Yazılım İçeriklerinden Koruyabilir, IP Policy politikasıyla kurallarınızı ve ağ profillerinizi basit ve kolayca yönetebilirsiniz. Yasal zorunluluk olan 5651 log kayıt özelliği/yazılımı AVRESTOR NG serisi tüm cihazlar ile birlikte ücretsiz olarak gelmektedir.

GELECEK İÇİN

Üst Düzey Güvenlik İlkesi !

Avrestor UTM serisi freebsd platformu üzerine geliştirilen gelişmiş bir güvenlik duvarı ve siber tehdit yöneticisidir. Dünya genelinde 40 saniyede bir firma ransomware (casus, fidye yazılım ve sızma) atağı kurbanı oluyor. Bu ataklar sonucu ödenen fidye rakamının yıllık olarak dünya çapında 1 milyar doları geçtiği tespit edildi. Temel seviyede dahi olsa ihtiyacınız olan doğru ürün ve profesyonel konfigürasyon hizmetiyle ödeyeceğiniz yüzbinlerce liralık siber suç faturalarından sakınabilirsiniz.

ÇOK DAHA FAZLASI

Minumum Maliyet Maksimum Savunma !

  • AVRESTOR UTM ürünleriyle bir raf ürününden ziyade konfigürasyonu; ihtiyaçlarınıza ve alt yapınıza özel şekilde hazırlanmış, kapsamlı bir güvenlik ürününe sahip olursunuz.
  • Temel ihtiyacınız olan; filtreleme, engelleme, yönlendirme, port yönetimi, hat yedekleme/birleştirme, güvenli uzak bağlantı için VPN hizmeti, Siber Tehdit Algılama / Engelleme Protokolü ve 5651 loglamanız standart şekilde gelir.
  • Kobi seviyesinde 1-15 kullanıcılı Avrestor 315 modeliyle başlar, artan kullanıcı sayısına göre 1000+ kullanıcılı üst düzey kurumsal noktalarda hizmet verir.

Gerçek bir Siber Güvenlik çözümüne ihtiyacınız mı var ?

AVTURK Siber Güvenlik çözüm ekipleriyle iletişime geçmek oldukça kolay.