GÜVENLİ GELECEK

AVTURK her an değişen ve gelişen teknolojileri takip eden kurumsal ekibiyle, bugünün değil yarının teknolojisini sunmak için çalışır.

2010 yılında kurulan AVTURK, bilişim güvenliği alanının öncü teknoloji firması olma hedefiyle yola çıkmıştır. Benimsediği katma değerli dağıtıcılık modeliyle çözüm ortakları üzerinden tüm sektörlere uygun bilişim güvenliği çözümlerini kullanıcılar ile buluşturmayı amaçlar. Ürün gamında yola çıkış amacına uygun olan öncü teknoloji markaları ve kendi geliştirdiği özel çözümleri barındırır. AVTURK her an değişen ve gelişen teknolojileri takip eden kurumsal ekibiyle, bugünün değil yarının teknolojisini sunmak için çalışır.

Faaliyet gösterdiği alanlarda aktif AR-GE çalışmaları yaparak geleceğin teknolojik altyapısının temelini şimdiden atmanızı sağlar. AVTURK nitelikli bir ‘Bilişim Güvenliği’ firmasıdır. Bu alanda hizmet veren diğer herkesin olması gerektiği gibi asıl gücün doğru analiz ile geleceğin teknolojilerini sunmaktan geçtiğini bilerek hareket eder. AVTURK sizi teknolojinin ve siber güvenliğin yarınlarına hazırlar.

Our Company


Aslında bizler yıldızları takip ediyoruz.

AVTURK' ün kuruluş felsefesinde siber güvenlik çözümlerinde her zaman imkansıza ulaşmak olduğu gerçeği yatar.

Gelecek ve Görevlerimiz