WatchGuard

Küresel İş Ortağı

WatchGuard, 20 yılı aşkın bir süredir en son siber güvenlik teknolojisine öncülük etmiş ve onu dağıtımı ve yönetimi kolay çözümler olarak sunmuştur.

WatchGuard, sektör lideri ağ ve uç nokta güvenliği, güvenli Wi-Fi, çok faktörlü kimlik doğrulama ve ağ istihbarat ürünleri ve hizmetleri ile dünyanın dört bir yanından 80.000'den fazla küçük ve orta ölçekli işletmenin 10 milyondan fazla uç nokta dahil en önemli varlıklarını korumasına olanak tanır. WatchGuard, siber güvenlik ortamının sürekli geliştiği ve her gün yeni tehditlerin ortaya çıktığı bir dünyada, kurumsal düzeyde siber güvenlik teknolojisini her şirket için erişilebilir hale getirir. WatchGuard'ın genel merkezi Seattle, Washington'dadır ve Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika'da ofisleri vardır.


Panda

KÜRESEL İŞ ORTAĞI

Başlangıçta antivirüs yazılımının geliştirilmesine odaklanan şirket, o zamandan beri iş kolunu siber suçları önlemek için teknoloji içeren gelişmiş siber güvenlik hizmetlerine genişletti.

Bilinmeyen virüsleri engellemeyi amaçlayan bir dizi proaktif yetenek olan patentli teknolojisi TruPrevent , kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak otomatik olarak algılayan, analiz eden ve sınıflandıran ilk sistem olan Collective Intelligence modeli ile birlikte , yeni Adaptive Defense güvenlik modelinin öncüleri olmuştur.GTB TECHNOLOGIES

KÜRESEL İŞ ORTAĞI

Veri kaybını önleme, engelleme dahil olmak üzere güvenlik ihlallerinde otomatik olarak güvenlik politikalarını uygularken, Ağ ve / Cihazlardan Tüm giden / gelen aktarımların gerçek zamanlı veri sınıflandırmasını gerçekleştiren bir sistemdir .

GTB'nin Veri Koruma Çözümleri, hem güvenilir hem de güvenilmeyen kullanıcılardan gelen tehditleri ele alması, verileri keşfetmesi ve uygulamalardan (SAP, Office 365, Oracle eBusiness Suite, EPIC ve diğer ticari kullanıma hazır) ihlalleri durdurması açısından önde gelen rakiplerden benzersizdir. (COTS) veya özel uygulamalar) ve veri havuzları (Microsoft SharePoint, Dosya Paylaşımları ve diğerleri gibi) Benzersiz patentli ve patent bekleyen parmak izi özellikleriyle, GTB veri koruma çözümleri tüm protokolleri gerçek zamanlı denetleyebilir