WatchGuard Firebox T20

Küçük Cihaz. Büyük Güvenlik.

Bağımsız bir güvenlik duvarı çözümü veya merkezi trafik denetimi için VPN ağ geçidi olarak mükemmel olan Firebox T20, küçük ve ev ofis ortamlarına büyük güvenlik getiren küçük bir cihazdır.

Saldırganların bir şirket ağına girmeye çalışırken en zayıf halkayı seçtiği bir sır değil ve bu genellikle bir ev ofis veya küçük ofis kullanıcısıdır. Firebox T20, genişletilmiş ağınız genelinde politikayı yönetmek ve uygulamak için güçlü bir araç sağlar ve daha sıkı güvenlik için uzaktaki çalışanlara ve daha küçük tesislere tam UTM koruması getirmenize olanak tanır.

t40serisi
0
0
0
0

Zero-Touch Uzaktan Dağıtım


Firebox T20 ile ekibinizi bir cihaza ihtiyaç duyulan her yere göndermekten kaçınabilirsiniz. Bulut tabanlı RapidDeploy teknolojimiz, Firebox yapılandırma verilerini Bulutta oluşturmanıza ve depolamanıza ve bir cihazı doğrudan hedefine göndermenize olanak tanır. Cihaz geldiğinde, kullanıcının yalnızca onu takması yeterlidir - RapidDeploy, önceden belirlenmiş yapılandırmanızı otomatik olarak indirir ve uygular. Evdeki kullanıcılar için mükemmel!

Güvenli SD-WAN Çok Kolay


Günümüzde işletmeler, ağ performansını optimize etmek ve ihtiyaçlar değiştikçe maliyetleri düşürmek için değişen koşullara uyum sağlayabilen ağ çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Dahili SD-WAN ile Firebox T20, güvenliği korurken pahalı MPLS veya 4G / LTE kullanımını azaltmayı ve ağ esnekliğini artırmayı kolaylaştırır.

Kablolu veya Kablosuz - Sizin Seçiminiz


Firebox T15, daha hızlı kablosuz ağ bağlantısı, gelişmiş güvenilirlik ve 2,4 GHz veya 5 GHz bandında genişletilmiş aralık için isteğe bağlı çift bantlı 802.11b / g / n teknolojisi içeren bir kablosuz modelde de mevcuttur. Yerleşik kablosuz misafir ağı ile kullanıcılar ve misafirler için trafiği bölümlere ayırmak kolaydır.

Tereddüt Etmeyin, Otomatikleştirin


Yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş bir platform olan Firebox T20, zaman kısıtlı BT ekipleri için mükemmeldir. WatchGuard'ın benzersiz Otomasyon Çekirdeği, temel kaynaklara güvenli kullanıcı erişimi sağlar, gelişmiş tehditlerin ağınıza girmesini engeller, uç noktaları kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutar ve BT ekibinizden minimum etkileşim gerektirirken ağ performansını optimize eder

Neden Firebox T20 !

WatchGuard Firebox T20, küçük ofis ağları için tasarlanmış ve gereken tüm siber güvenlik ihtiyaçlarını kapsayan ideal bir UTM çözümüdür. Firebox T20; ağ geçidi antivirüs, içerik ve URL filtreleme, antispam, izinsiz girişi önleme ve uygulama kontrolü özelliklerini yönetimi kolay bir paket içinde sunar.

Uygulama katmanı içerik incelemesi, durum bilgisi olan paket güvenlik duvarlarının algılayamadığı tehditleri tanır ve engeller.

Gigabit Ethernet bağlantı noktaları, yüksek hızlı LAN omurga altyapılarını ve gigabit WAN bağlantılarını destekler.

Dağıtılmış kuruluşlar, birden çok konumda politika oluşturmayı, yönetmeyi ve uygulamayı destekleyen sezgisel araçları özellikle takdir edeceklerdir.

Zengin özelliklere sahip sezgisel merkezi konsol, bir komut satırı arayüzü veya her yerden, her zaman erişim için web kullanıcı arayüzü dahil, uygulamanızı yönetmenin 3 yolu.

Karşılaştırın

Kullanım Alanı
Kullanıcı Sayısı
Firewall
AV
IPS
UTM
VPN
1 Gig Bağlantı Noktası
PoE Bağlantı Noktası
T20
Ev ve Ofisler
5
1,7 Gb / sn
328 Mb / sn
271 Mb / sn
154 Mb / sn
485 Mb / sn
5
Yok
T40
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
20
3,4 Gb / sn
586 Mb / sn
510 Mb / sn
300 Mb / sn
880 Mb / sn
5
1
T80
Orta Ölçekli İşletme ve Dağıtılmış İşletme
50
4,7 Gb / sn
1,15 Gb / sn
909 Mb / sn
631 Mb / sn
1,4 Gb / sn
8
2

Daha Fazla Kaynak ve Döküman

WatchGuard Firebox T20 hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki dökümanlardan faydalanabilirsiniz.