AuthPoint

GÜVENLİ, KOLAY ve GÜÇLÜ

ÇOK FAKTÖRLÜ KİMLİK DOĞRULAMA

Şirketinizin 1 numaralı riskini ortadan kaldırın !

AuthPoint çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), varlıklarınızı, hesaplarınızı ve bilgilerinizi korumak için ihtiyacınız olan güvenliği sağlar. AuthPoint'in güçlü koruması ile şirketinizin güvenle ve endişesiz çalışmasına izin verin.

Benzersiz çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) çözümümüz, yalnızca kaybolan veya çalınan kimlik bilgilerinden kaynaklanan ağ kesintileri ve veri ihlalleri olasılığını azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu önemli özelliği kolay kurulum ve yönetim için tamamen Bulut'tan sağlarız.

WatchGuard Cloud, güvenliğinizi tek bir güçlü platformdan yönetmenize ve raporlamanıza olanak tanır. Altyapı maliyetlerini azaltmak veya ortadan kaldırmak, kurulumunuzu hızlandırmak, uzaktaki siteleri her ölçekte dağıtmak, güvenlik yönetimi araçlarınızı basitleştirmek veya ağınızda daha fazla görünürlük kazanmak istiyorsanız, WatchGuard Cloud size yardımcı olabilir.

layout styles

Doğrudan cep telefonunuzdan kullanımı kolay kimlik doğrulama

WatchGuard'ın AuthPoint uygulaması, kullanıcıların doğrudan kendi telefonlarından kimlik doğrulamasına izin verir! Anahtarlıklar veya parmak sürücü taşımanıza gerek yok; bunun yerine AuthPoint uygulamasını birkaç saniye içinde yükleyip etkinleştirin ve ardından bir akıllı telefondan kimlik doğrulaması yapmak için kullanın.

Hızlı, basit dağıtım ve Bulut tabanlı yönetim

Güvenliğinizi veya envanterinizi yönetmek için araçtan araca atlamanıza gerek yok. WatchGuard Cloud ile, Firebox cihazlarını dakikalar içinde dağıtabilir, AuthPoint lisansları tahsis edebilir ve ağınızı tek bir merkezi konumdan izleyebilirsiniz.

style switcher