WatchGuard Firebox T40

Şubeli ofisler için kurumsal düzeyde güvenlik

Kurumsal düzeyde ağ güvenliğini küçük şubelere getiren küçük ayak izine sahip bir güvenlik santrali.

WatchGuard Firebox T40, günümüzün gittikçe yaygınlaşan çalışma stilinin gerçekliğine uygun olarak, küçük şubelere kurumsal düzeyde ağ güvenliği getiriyor. Firebox T40 cihazları tam Total Security Suite'i destekleyerek WatchGuard'ın güvenlik hizmetlerinin genişliğini ilk kez en popüler masaüstü cihaz modelimize getiriyor.

t40serisi
0
0
0
0

İhtiyacınız Olan Her Yerde Tam Güvenlik


Firebox T40, genişletilmiş ağınızda politikayı yönetmek ve uygulamak için güçlü bir araç sunar ve daha sıkı güvenlik için şubelere ve küçük perakende sitelerine tam UTM koruması getirmenize olanak tanır. Total Security Suite için tam destek ile T40, küçük konumlarınızı Bulut korumalı alan, yapay zeka destekli kötü amaçlı yazılımdan koruma, tehdit korelasyonu ve DNS filtreleme gibi gelişmiş güvenlik hizmetleriyle korumanızı mümkün kılar.

Zero-Touch Uzaktan Dağıtım


Firebox T40 ile ekibinizi bir cihaza ihtiyaç duyulan her yere göndermekten kurtulabilirsiniz. Bulut tabanlı RapidDeploy teknolojimiz, Firebox yapılandırma verilerini Bulutta oluşturmanıza ve depolamanıza ve bir cihazı doğrudan hedefine göndermenize olanak tanır. Cihaz geldiğinde, kullanıcının yalnızca onu takması gerekir - RapidDeploy, önceden belirlenmiş yapılandırmanızı otomatik olarak indirir ve uygular. Evdeki kullanıcılar için mükemmel!

Entegre Ethernet Üzerinden Güç (PoE +)


Firebox T40'larda, WatchGuard'dan Bulut tarafından yönetilen bir kablosuz erişim noktası veya üçüncü taraf bir güvenlik kamerası gibi çevresel bir cihaza güç sağlamak için özel bir Ethernet Üzerinden Güç (PoE +) bağlantı noktası bulunur ve bu sayede ağlarınızın erişimini maliyetli çalıştırmak zorunda kalmadan genişletebilirsiniz Uzak cihazlara AC gücü.

Güvenli SD-WAN Çok Kolay


Günümüzde işletmeler, ağ performansını optimize etmek ve ihtiyaçlar değiştikçe maliyetleri düşürmek için değişen koşullara uyum sağlayabilen ağ çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Dahili SD-WAN ile Firebox T40, güvenliği korurken pahalı MPLS veya 4G / LTE kullanımını azaltmayı ve ağ esnekliğini artırmayı kolaylaştırır.

Kablolu veya Kablosuz - Sizin Seçiminiz


Firebox T40 cihazları, daha hızlı bir kablosuz ağ bağlantısı, gelişmiş güvenilirlik ve 2,4 GHz veya 5 GHz bandında genişletilmiş aralık için isteğe bağlı çift bantlı 802.11ac teknolojisi içeren bir kablosuz modelde de mevcuttur. Kullanıcılar ve misafirler için trafiği bölümlere ayırmak, yerleşik kablosuz misafir ağı ile kolaydır.

Tereddüt Etmeyin, Otomatikleştirin


Oldukça otomatikleştirilmiş bir platform olan Firebox T40, zaman kısıtlı BT ekipleri için mükemmeldir. WatchGuard'ın benzersiz Otomasyon Çekirdeği, temel kaynaklara güvenli kullanıcı erişimi sağlar, gelişmiş tehditlerin ağınıza girmesini engeller, uç noktaları kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutar ve BT ekibinizden minimum etkileşim gerektirirken ağ performansını optimize eder.

Neden Firebox T40 !

WatchGuard Firebox T40, merkez / şube ofisi ve dağınık yapıdaki çalışma ortamlarına kurumsal düzeyde ağ güvenliği sağlar. T40 serisi yapay zeka destekli kötü amaçlı yazılımdan koruma, tehdit korelasyonu ve DNS filtreleme gibi güvenlik özellikleri dahil olmak üzere WatchGuard’ın üst düzey UTM cihazlarında bulunan tüm özellikleri sunan uygun maliyetli UTM çözümüdür.

Yapay zeka destekli kötü amaçlı yazılımdan koruma, tehdit korelasyonu ve DNS filtreleme gibi gelişmiş güvenlik hizmetleriyle korumanızı mümkün kılar.

Bulut tabanlı RapidDeploy teknolojimiz, Firebox yapılandırma verilerini Bulutta oluşturmanıza ve depolamanıza ve bir cihazı doğrudan hedefine göndermenize olanak tanır.

WatchGuard'dan Bulut tarafından yönetilen bir kablosuz erişim noktası veya üçüncü taraf bir güvenlik kamerası gibi çevresel bir cihaza güç sağlamak için özel bir Ethernet Üzerinden Güç (PoE +) bağlantı noktası bulunur.

Dahili SD-WAN ile Firebox T40, güvenliği korurken pahalı MPLS veya 4G / LTE kullanımını azaltmayı ve ağ esnekliğini artırmayı kolaylaştırır.

Karşılaştırın

Kullanım Alanı
Kullanıcı Sayısı
Firewall
AV
IPS
UTM
VPN
1 Gig Bağlantı Noktası
PoE Bağlantı Noktası
T20
Ev ve Ofisler
5
1,7 Gb / sn
328 Mb / sn
271 Mb / sn
154 Mb / sn
485 Mb / sn
5
Yok
T40
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler
20
3,4 Gb / sn
586 Mb / sn
510 Mb / sn
300 Mb / sn
880 Mb / sn
5
1
T80
Orta Ölçekli İşletme ve Dağıtılmış İşletme
50
4,7 Gb / sn
1,15 Gb / sn
909 Mb / sn
631 Mb / sn
1,4 Gb / sn
8
2

Daha Fazla Kaynak ve Döküman

WatchGuard Firebox T40 hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki dökümanlardan faydalanabilirsiniz.