Corona Virüsü ile mücadele kapsamında, AVRESTOR Güvenlik Duvarı Tüm Sağlık Kuruluşlarına Ücretsiz!

Corona Virüsü (COVID-19) ile mücadeleye AVRESTOR UTM ile destek sağlıyoruz.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen pandemi sürecinde, mücadelenin en ön saflarında bizler için çaba sarf eten tüm sağlık çalışanlarına ve kurumlarına büyük bir minnet duyuyoruz. İçinde bulunduğumuz süreci en az hasarla atlatmak için herkesin katkı sağlaması gerektiğinin farkındayız. AVTURK Siber Güvenlik olarak ülke genelinde sürece katkı sağlamak adına elimizden geleni yapmak için adım atıyoruz.

Güvenlik duvarları her hastane ve sağlık kuruluşu için siber savunmanın ilk hattıdır. Pandemi sürecinin yarattığı ortamda siber saldırıların fazlalaştığı ve işleyişi durdurduğu gözlenmektedir. Tüm sağlık kuruluşlarında Corona ile mücadelenin eksiksiz olarak sürdürülebilmesi için lokal çaptaki hastanelerin siber güvenlik önlemlerini alabilmeleri ve işleyişlerini eksiksiz sürdürebilmeleri için, AVRESTOR güvenlik duvarının yıl sonuna kadar lisanslı sanal versiyonunu ücretsiz olarak dağıtıma çıkarıp, devreye alınmasını sağlayacağız.

Ülke çapında bu süreci atlatabilmek için herkesin destek olması gerektiğinin farkındayız, bu bilinirlik ve farkındalığı arttırmak adına attığımız bu adımın doğru kişilere ulaşması için desteğinizi bekliyoruz.

Taleplerin alınması, lisanslama ve kurulum işlemleri için lütfen aşağıdaki talep formu üzerinden bizimle iletişime geçin.

İstek Formu
Avrestor Logo Avrespot Logo Panda Logo